Гарячий шансон спекотним літом у Хеседі

Нещодавно відбувся концерт, під час якого зі сцени Хеседу звучав шансон. Це загальний термін, яким визначають різні музичні жанри, що були в СРСР забороненими або напівлегальними: дворова пісня, міський романс, військові, емігрантські, деякі естрадні пісні. Ведучий концерту Еміль Крупник визначив шансон як «стихійний народний театр пісні колишнього Союзу, можливість сказати про наболіле – просто, зрозуміло, під доступну веселу музику». Пісні, які не співають з екранів і на великих сценах, але які є улюбленими в усьому світі мільйонами людей, що говорять російською.

Організатори концерту, співробітники клубу нашого фонду, придумали для нього трохи незвичний формат – поєднання специфічно «шансонного» репертуару зі всенародно улюбленими ретро-шлягерами.

DSCN4827

«Эти глаза напротив», «Пусть вам повезет в любви», «Сокровища Черного моря», «Чистые пруды» та інші нестаріючі душевні хіти, як завжди блискуче і неповторно виконали волонтери Хеседу Михайло Полоз, Світлана Мішурова і Михайло Стріжевський.

DSCN4830

В інтерпретації Михайла Полоза і Світлани Мішурової звучали також шансонні шлягери – «Снегири» Трохима і «Я ревную тебя» Каті Огоньок. 

DSCN4779

І все ж головною родзинкою концерту стало виконання авторських ексклюзивних пісень в жанрі шансона. Їх показали публіці самі автори – Еміль Крупник і Павло Дочев.DSCN4791

І якщо творчість Крупника давно відома підопічним Хеседу (лауреат фестивалів, удостоєний статті в «Енциклопедії російського шансону», багато і часто виступає в клубі фонду), то ліричний і сентиментальний Павло Дочев став для публіки справжнім відкриттям.

DSCN4799

Слід зазначити, що незважаючи на сильну спеку, підопічні все ж прийшли на концерт – в залі було чимало публіки, яка приймала артистів тепло і душевно, нагороджуючи тривалими оваціями …