Перша виставка творчих доробків учасників проекту «Програма збереження пам'яті»

У період 20.12 – 29.12.2016 у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» відбулась виставка учасників проекту «Програма збереження пам'яті». У проекті задіяні і люди, що живуть з деменцією, і їх родичі, і патронажні працівники, які доглядають за цими людьми. Під час занять використовуються прийоми арт-терапії. І результати просто приголомшливі! Каждая готовая работа – плод кропотливого труда данной категории подопечных Хэсэда – укрепляет в них веру в себя, в свои силы и возможности, дарит ощущение собственной значимости и ценности для общества.

Необхідно зазначити, що спеціально навчені патронажні працівники регулярно обмінюються досвідом щодо роботи за даною категорією підопічних, а з родичами працює психолог Юлія Епельбаум. Координує програму спеціаліст із соціальної роботи Марина Орепер.

 

Творчість учасників проекту викликало у глядачів – співробітників та клієнтів МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» самі теплі відчуття.

Висловлюємо щиру подяку нашим соціальним працівникам, за допомогою яких створюються такі душевні, красиві твори мистецтва – Ірині Чорній, Світлані Рєзнік, Тетяні Крикун, Любові Прокопенко, Оксані Лєбєдєвій, Риммі Обломій та Світлані Бородині!

Ми запрошуємо до участі в проекті батьків наших партнерів, їхніх друзів, а також всіх фахівців, що займаються проблемою боротьби з деменцією і бажаючих обмінятися досвідом з нами!