Жінки-переселенки отримали гуманітарну допомогу

 Найбільше національне свято –День Незалежності України - цього року для всіх нас стало не просто символом свободи держави. Це свято виборено подвигами наших захисників, які чинять героїчний супротив рашистській навалі. Це память про людське горе і втрати, про шлях до народного єднання й взаємодопомогу. Багато хто з наших співвітчизників покинув рідні оселі, щоб врятувати життя. Хтось планує після війни повернутись додому, а комусь і повертатись немає куди, бо війна спалила домівки і все, що там було. Вимушене переселення особливо відчуваєш під час свят, бо немає де їх зустрічати, за які кошти святкувати, чим пригощати гостей. Але ми, МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», не залишаємо постраждалих наодинці у складних життєвих ситуаціях! Разом з небайдужими людьми у ці тяжкі часи ми допомагаємо вимушено переселеним особам, які стали членами єврейської громади чи підопічними нашого хеседу.

Напередодні Дня Незалежності України ми здійснили адресну доставку гуманітарної допомоги до літніх жінок з числа ВПО, які прибули до Києва з Донецька, Маріуполя і Дружківки, Миколаєва та Харківської області,  Торецька і Краматорська. Ці люди були змушені залишити абсолютно все, аби вибратися живими з пекла. Наші нові підопічні ділилися своїми спогадами, відчуттями, згадували рідних та друзів, яких мусили залишити вдома, а ми намагалися підтримати добрим словом і допомогою.

Слід зауважити, що всі, з ким ми спілкувались, абсолютно впевнені у Перемозі України над російськими загарбниками.

Всі бажають швидкої Перемоги та миру, відбудови та процвітання! Ми приєднуємось до цих світлих побажань! Слава українському народові! Слава Україні! Разом переможемо!

Читай також

Архів