• Мрія Юрія здійснилася! Дякуюємо за допомогу!

   

     зібрано 2000 грн

     залишилось зібрати 0 грн

  Абрамович Юрій народився у м. Києві. Новонародженому поставили діагноз ДЦП АТОНІЧНОЇ ФОРМИ З ГІПЕРКІНЕЗАМИ. Зараз Юрій, пенсіонер по інвалідності 2-ї групи, мешкає разом з мамою-пенсіонеркою, яка через складне матеріальне становище змушена підпрацьовувати у школі бібліотекарем на півставки.

  З малечку у Юрія спостерігалося порушення мови, координації рухів, підвищення тонусу м’язів, що приносило дитині страшенні болі. У 6 років Юрій пішов до дитячого садка, де йому було надзвичайно складно спілкуватися з дітьми, які не розуміли, що з ним «не так» і не могли знайти спільної мови з «дивним хлопчиком». Внаслідок цього він більшу частину часу проводив вдома, в ізоляції від суспільства, наодинці зі своїми проблемами.

  У віці 8 років Юрій пішов до загальноосвітньої школи, в якій його мама працювала бібліотекарем. Не дивлячись на погіршення стану здоров’я, юнак знайшов у собі сили не лише закінчити школу, але й навчитися спілкуватися з однолітками, заводити знайомства і дружити. Після завершення школи молодий чоловік вступив до профтехучилища, де здобув спеціальність кіномеханіка. Час навчання був складним, але цікавим, адже навкруги було багато людей, з якими молодий студент із задоволенням спілкувався. На превеликий жаль, по завершенні училища працювати Юрій не зміг, зважаючи на тяжку хворобу. І знову опинився у ситуації соціальної ізоляції.

  На сьогоднішній день Юрій увесь свій час проводить вдома, а єдина змога поспілкуватися зі світом за межами квартири – це необхідність вигулювати собаку, яка надзвичайно часто лишається його єдиним другом та співрозмовником.

  Мрією Юрія – став ноутбук або планшет, щоб мати зв'язок із зовнішнім світом, спілкуватися з іншими людьми, знаходити спільні інтереси та заводити нових друзів, адже коло спілкування надзвичайно обмежене через хворобу. Допомогти у втіленні цієї мрії вирішила польська благодійна організація «Оливкове дерево». Приїхавши до Києва, представник організації Тім Рабінек передав Юрі Абрамовичу планшет планшет Prestigio, а також передав нашому підопічному продуктовий набір.

  Ми сердечно вдячні нашим польським друзям за милосердя, увагу і доброту, за чудовий подарунок і за здійснення мрії Юри!

  Дата
  Сума (грн.)
  Благодійник