• Мрії збуваються з МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» - Зоя Борс побувала у Львові!

   

     зібрано 3200 грн

     залишилось зібрати 0 грн

  Зовсім недавно МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» розпочав новий для себе напрям - благодійні соціально-культурні проекти. Адже у нас так багато талановитих підопічних, у яких є прекрасні творчі досягнення, що отримали визнання в Україні або навіть у всьому світі! Але час йде. І з роками все складніше організовувати свої турне, виставки, спілкуватися з колегами «по цеху», шукати місце проведення творчих зустрічей ... Та ж талант живе емоціями публіки! А великі культурні досягнення гідні того, щоб їх могли бачити або чути нові покоління.

  Крім таких яскравих індивідуальностей, в родині Хеседу є підопічні, чия доля склалася інакше - самотні, важко хворі люди, досягненнями яких є оптимізм, сила духу і тверда віра в завтрашній день, не дивлячись на жахливі обставини життя. У них теж є мрії. Безумовно, найголовнішою мрією таких людей є здоров'я. І ми - МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» - допомагаємо з організацією консультацій фахівців, ліками, оплатою операцій. Однак в наших улюблених підопічних є ще й такі потаємні мрії, щопритаманні кожній здоровій людині і які неможливо здійснити без сторонньої допомоги ...

  Тоді ми почали вирішувати проблему комплексно: організовувати такі проекти, в рамках яких одні підопічні отримають спонсорів виставок та культурних заходів, а інші підопічні - значний шанс реалізувати свої найпотаємніші бажання. Таким першим проектом стала персональна виставка картин заслуженого художника України Германа Гольда, організована нами разом зі спонсорами - однієї з найкращих київських галерей Tauvers Gallery International. Під час урочистого відкриття виставки відбувся благодійний концерт та збиралися пожертви для двох цільових проектів, серед яких і був проект «Допоможіть реалізувати мрію Зої Борс!» Через вкрай серйозны захворювання і за відсутності батьків (Зоя живе з дідусем-опікуном) ця 20-тирічна дівчина ніде в житті, крім лікарень, була. І гості, присутні на урочистому відкритті виставки, щиро вирішили допомогти цій дитині. Так ось, друзі, у нас - вийшло! Ми зібрали гроші на поїздку! І щаслива Зоя в період з 9 січня по 11 січня 2017 року побувала у Львові! Її супроводжували в поїздці менеджер Центру общинної та культурно-масової роботи Фелікс Шустер і дівчина-волонтер Тетяна Мень. А Зоя, яка побувала і на екскурсіях, і у Львівському театрі, і в синагозі всым просила передати найбільше і найщиріше «спасибі»! За ваші теплі серця і чарівні душі! Адже і справді усі разом ми - чарівники.

  МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» й надалі планує організовувати подібні проекти, тому ми заздалегідь вдячні за можливе партнерство в проведенні заходів і допомогу нашим підопічним. Доброта доступна кожному!