Доброта творить дива: Людмила Люблінська отримала довгоочікуваний планшет!

 

   зібрано 2509 грн

   залишилось зібрати 0 грн

Улюблене захоплення упродовж усього життя, незліченна кількість цікавих зустрічей, подорожей і вражень, багатсько друзів у різних куточках планети та величезна кількість вдячних учнів – усе це спогади дивовижної підопічної МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» Людмили Люблінської.

Навчившись в 11 років з цікавості грати у шахи, дівчина на довгі роки пов’язала своє життя з цим високоінтелектуальним видом спорту. Уже в 15 років юна шахістка була чемпіонкою України та СРСР. З тих пір регулярні поїздки, змагання і широке коло спілкування зі спортсменами з різних країн світу стало нормою життя для молодої і амбітної Людмили Люблінської. А залишивши гру в шахи у віці 42 років, Людмила продовжила активно брати участь у національних та міжнародних турнірах у ролі судді.

Проте час плинний і разом з віком до видатної шахістки прийшли численні тяжкі захворювання. через складний фізичний стан Людмила змушена постійно знаходитися вдома, лише іноді відвідуючи лікарні та приїжджаючи до Хеседу разом з іншими маломобільними клієнтами. Сама вона вже не спроможна долати значні відстані і не ризикує залишати квартиру на довго. Така кардинальна зміна способу життя, різке звуження кола спілкування, постійна потреба допомоги і нагляду дуже позначилися на моральному стані жінки. Але, як і більшість клієнтів МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», Людмила не втратила віру і краще і продовжувала сподіватися на можливість відновлення втрачених зв’язків з друзями і рідними з інших міст і країн.

І така можливість дійсно з’явилася – у рамках проекту адресної допомоги «Вікно у світ» Людмила отримала у подарунок планшет, який дозволяє спілкуватися зі всім світом, не виходячи з дому. Дізнавшись про складну ситуацію, у якій опинилася видатна шахістка, гості благодійних художніх виставок у Єврейському Арт Хабі пожертвували необхідну суму для придбання планшета підопічній Київського Хеседу.

Сьогодні Людмила Люблінська висловлює величезну вдячність кожному, хто причетний до здійснення її заповітної мрії – відновлення втраченого спілкування з друзями і рідними. Ми приєднуємося до слів вдячності і щиро говоримо спасибі усім, хто доклав зусилля до здійснення мрії підопічної МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».