• Психологічна допомога: конфіденційно та професійно!

   Дорогі підопічні! Друзі!

  На фоні подій, що відбуваються з 24 лютого 2022 року в Україні, багато членів єврейської громади переживає важкий емоційний досвід, який інколи призводить до розвитку посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Психологічна допомога стає важливим компонентом турботи та соціальної допомоги для профілактики ПТСР.
  Саме для цього в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» за сприяння Клеймс Конференс та Джойнт створено Центр по роботі з травмою «Ор Шалом».
  У кризові періоди нам складно прийняти зміни, що трапляються, визначатися з подальшим курсом життя, відновлювати впевненість та спокій. Тривога, страх, сум, відчай, розгубленість, злість – короткий перлік наших уже «звичних» станів. Усталений стиль життя може втрачати актуальність, а новий створювати складно.
  У Центрі по роботі з травмою «Ор Шалом» дипломовані фахівці у сфері психічного здоров’я допоможуть пережити травматичні події, знизити ризик виникнення посттравматичного стресового розладу або позбутися його, навчитися розвитку стресостійкості, знаходити внутрішні ресурси, відчувати більшу впевненість та регульованість, відновлювати продуктивність.
  Усі послуги Центру для членів єврейської громади безоплатні.
  Важливе завдання Центру по роботі з травмою «Ор Шалом» – бути поруч із членами єврейської громади в період кризи, фахово допомагати пережити реалії та віднайти Мирне Світло життя.
  Наші контакти:
  • м. Київ, вул Каземіра Малевича, 86 о (літера «о»), 2 поверх
  • Телефон: 095 8301812
  • Емейл: karpenko@kievhesed.org.ua