Програма «Клуб»

Програма «Клуб» – найпопулярніша серед підопічних: упродовж місяця Клуб відвідують 4200 людей! І це можна легко зрозуміти, адже у кожного з підопічних є можливість брати участь у широкому спектрі заходів. Гуртки івриту, англійської мови, рукоділля, танців і театрального мистецтва, творчі майстерні і самодіяльність – напрямки, в яких підопічні проявляють свій творчий потенціал.

Багато підопічних зберігають інтерес до життя, лишаються допитливими людьми. Їх улюбленим заняттям є спілкування з книгою. У нашій бібліотеці зібрано унікальний фонд, який поповнюється новими виданнями за рахунок коштів фонду і завдяки книгам, які передаються у дарунок Київською міською єврейською громадою, сучасними авторами та самими підопічними. Літературу, що сподобалася, підопічні можуть брати з собою додому або почитати у затишній читальній залі.

Незабутні враження підопічні отримують від концертів та зустрічей з відомими артистами і молодими талантами України. Окрім того, ми надаємо унікальну можливість безкоштовно відвідувати лекції у Школі фінансової грамотності для людей похилого віку і отримувати первинну правову допомогу від провідних адвокатів України.

Особливе місце у нашій діяльності займає турбота про духовне зростання наших підопічних і підтримка єврейських традицій. З цією метою ми проводимо лекції на теми з історії ізраїльського народу, розповідаємо про єврейське культурне надбання і цінності. Безліч емоцій і задоволення приносять концерти і вистави у дні єврейських свят.

Уже кілька років поспіль ми організовуємо благодійні виставки. А останні роки – і персональні виставки відомих художників – підопічних нашого фонду. Під час таких виставок усі бажаючі можуть зробити пожертви для тих підопічних, хто знаходиться у вкрай скрутній життєвій ситуації.

Найактивніші підопічні стають волонтерами фонду. Вони охоче діляться своїми знаннями і досягненнями, проводять лекції, творчі вечори, беруть участь в інших заходах. Ми щиро вдячні усім волонтерам за тепло їхніх сердець, доброту, безкорисну допомогу, час та енергію.

А нагородження кращих волонтерів – одна з улюблених подій фонду. «Тут ми на час повертаємося у молодість, знову переживаємо радісні моменти спілкування, почуваємо себе потрібними… Життя продовжується!», – ділиться враженнями Галина З., наша підопічна і волонтер програми.

  Дізнатися розклад роботи гуртків та творчих майстерень можна у наших чергових кураторів за номером телефону: (044) 241-03-02

Керівник програми - Фелікс Шустер

Чекаємо на вас на наших заняттях, дорогі друзі!