• Проєкт «Соціальна програма для людей похилого віку: підтримка здоров’я та попередження соціальної ізоляції»

  На сьогодні в Україні немає державної системи якісних і доступних програм по збереженню та лікуванню офтальмологічних захворювань та хвороб слуху, створення дружньої спільноти для людей з деменцією тощо. У самих пацієнтів немає грошей, щоб заплатити за дороге обстеження та своєчасне лікування. За даних умов ненадання своєчасної офтальмологічної допомоги призводить до абсолютної сліпоти, а в разі деменції - до швидкого погіршення психічного стану людини. Люди з вадами слуху також страждають від обмежень, викликаних глухотою, адже здебільшого соціально незахищені старенькі не мають можливості придбати собі якісний слуховий апарат. Крім того, літня людина, здатна до самообслуговування, але соціально виключена з кола спілкування через віддаленість своєї оселі від громадських центрів, де можна взяти участь у роботі різноманітних секцій, дискусійних клубах, послухати цікаву лекцію, погортати сторінки сучасних журналів у затишній читальній залі, також страждає через самотність, погіршується настрій, прогресує низка захворювань психосоматичного характеру.

  Завдяки проекту «Соціальна програма для людей похилого віку: підтримка здоров’я та попередження соціальної ізоляції», який фінансується міжнародної організацією World Jewish Relief (Велика Британія), ми певним чином вирішуємо вищезазначені проблеми. Так, у рамках проєкту реалізуються напрямки:

  • фінансування офтальмологічних операцій;
  • придбання слухових апаратів;
  • патронаж і реабілітація;
  • створення спільноти, дружньої до людей з деменцією для людей з когнітивними порушеннями, членів родини таких людей та соціальних працівників, які піклуються про людей з деменцією.

  Відбір учасників проекту здійснюється згідно з критеріями, затвердженими грантодавцем.

  З питань, пов’язаних з проектом «Соціальна програма для людей похилого віку: підтримка здоров’я та попередження соціальної ізоляції» звертайтесь, будь-ласка, за номером телефону +38 (050) 353-75-17 до координаторів напрямів програми:

  • проект «Теплий дім» - Андрейковець Юлії;
  • проект «Формування спільноти, дружньої до людей з деменцією» - Шкловцова Лариса;
  • проект «Здоров’я слуху та зору» - Олена Оніщук.