Програма «Денний центр»

З віком приходять не лише хвороби і матеріальні проблеми, але й знижується фізична можливість вести активне соціальне життя. А друзів і знайомих, які можуть завітати на гостину, все менше. І людина похилого віку відчуває себе покинутою та глибоко нещасною, відчуваючи надзвичайно сильний стрес від соціальної ізоляції. Для вирішення проблеми самотності та стимуляції соціальної активності підопічних була створена спеціальна програма «Денний центр». Шість днів на тиждень наш ранок починається з того, що автотранспорт фонду привозить підопічних з обмеженою рухливістю.

У Денному центрі їм пропонується цілий комплекс різноманітних заходів: заняття з арт-терапії та відвідування модних художніх виставок, майстер-класи провідних українських майстрів Hand Made, поїздки на екскурсії та до столичних театрів, навчання основам здорового способу життя і віртуальний клуб мандрівників, концерти, проведення Шаббатів і багато, багато іншого. Підопічні Денного центру можуть зробити ранкову гімнастику разом з лікарем-реабілітологом та отримати його консультацію, піти до реабілітаційної зали і скористатися сучасними тренажерами.

Одним з яскравих прикладів роботи Денного центру є проект «Ранкові кавування», завдяки якому підопічні відвідують столичні кафе. Ласуючи чудовою кавою чи запашним чаєм з смачними десертами, вони можуть насолоджуватися зразковим обслуговуванням, затишним інтер’єром зали і яскравими виступами спеціально запрошених артистів. Але найголовніше – спілкуватися між собою, підтримуючи знайомство і розширюючи коло спілкування.

А для тих підопічних, хто любить ходити у гості неподалік від дому і розвивати взаємини з друзями у домашній атмосфері, у нас працює інший проект – «Теплий дім». Привітні господині радо відкривають двері своїх квартир для інших підопічних. Гості спілкуються не лише між собою, але й з музикантами, лікарями, юристами, ученими, які із задоволенням діляться з підопічними фонду своїми знаннями і творчими досягненнями.

«Я у захваті від Денного центру! Я чекаю на кожну поїздку!», – з радістю описує власні відчуття Міла С. «У мене друзі у Денному центрі… мене тут люблять.. що ще потрібно для нового приливу сил?», – вважає Григорій К., який користується послугами цієї програми. Бажаючих провести свій день у Денному центрі завжди дуже багато. А ми щасливі бачити їх посмішки і задоволені обличчя.

Більше про цю унікальну програму можна дізнатись за телефоном +38 (050) 353-75-17

Керівник програми – Раїса Гербєєва