Увага! Оголошено літературний конкурс

 Літературний конкурс «Музика слів» - 2019 починається!

Для наших літературних талантів з числа підопічних - євреїв Києва та Київської області - в 2017-му році відбувся Перший літературний конкурс «Музика слів». Цей проект користувався величезною популярністю серед тих, хто представляє інтелектуальне ядро ??нашої великої родини. У конкурсі взяло участь багато авторів, їх роботи друкувалися в пресі, що дуже надихало інших людей набратися сміливості і стати учасниками конкурсу. Проект успішно завершився, а дзвінки від охочих не припинялися довгий час. І ось ми прийняли рішення відновити чудовий конкурс! Отже, друзі, ми оголошуємо про початок Другого літературного конкурсу «Музика слів» - 2019!

Суть конкурсу, як і раніше, досить проста.

Ми вітаємо авторів самих різних літературних напрямів і жанрів. Але існують загальні етичні вимоги до творів, які ви плануєте представити на конкурс: масова частка не повинна провокувати націоналізм, містити закликів до насильства, расизму, шовінізму, проявів жорстокості, агресії, нецензурних виразів, реклами товарів і послуг.

Коли можна надсилати свої роботи? З 17 січня до 1 листопада 2019 року. Кращі з творів (або частина твору) будуть регулярно публікуватися в газеті «Ейнікайт» 1 раз на місяць. Таким чином, ваші мудрі, веселі, душевні думки, викриті в вірші чи прозу, побачать тисячі читачів.

В якому вигляді можна надсилати роботи на конкурс? У одних наших підопічних є можливість користуватися комп'ютером та інтернетом, а у інших, на жаль, з різних причин такої можливості немає. Але ми враховуємо цю ситуацію і тому пропонуємо вам, дорогі друзі, передавати свої роботи одним з двох способів (вибирайте той, який найбільш для вас зручний):

- передати свій рукописний текст і контактні дані (ПІБ, номер мобільного і стаціонарного телефону) через соціального працівника, який вас обслуговує, в Центр соціального маркетингу нашого Хеседу (3-й поверх, вул. Пітерська 4А, Київ);

- відправити електронною поштою на емейл pr@kievhesed.org.ua.

Коли конкурс буде завершено? У грудні 2019 роки перед Ханукою ми організуємо урочисте нагородження наших дорогих авторів дипломами та цінними подарунками! Дата заходу буде оголошено додатково ближче до фіналу конкурсу.

Дорогі автори! Ми бажаємо кожному з вас, хто подібно Цицерону вміє «приковувати до себе натовп слухачів, залучати їх розташування, направляти і відвертати», натхнення і творчих перемог! Чекаємо ваші роботи!