Ексклюзивні проекти Центру общинної та культурно-масової роботи

 Життя нашого клубу сповнене роботою гуртків і студій, проведенням шаббатів, творчими зустрічами, концертами відомих артистів, зовнішніми благодійними заходами, тематичними виставами на честь іудейських свят і особливих днів пам'яті ізраїльського народу. Завдяки роботі Центру общинної та культурно-масової роботи в минулому році було проведено понад 900 значних заходів, які відвідало понад 3 тисячі осіб! Кожен раз артисти і волонтери клубу роблять все можливе, щоб глядачі і учасники заходів отримали максимальне задоволення від події, позитивні враження та мотивацію для подальших проектів.

Співробітники клубу створюють й ексклюзивні проекти, що мають власний почерк і стиль. Такі події вписуються в історію Хеседу і київської єврейської громади в цілому.

Так, зовсім недавно концертний зал київського Хеседу був заповнений вщерть - всі прийшли на нову ювілейну авторську програму Еміля Крупника «Єврейський поїзд Чернівці-Одеса-Київ».
Прекрасні були і вірші, і проза, і музична частина - все гармоніювало з настроєм глядачів. А вони щедро обдаровували оваціями Еміля, дует «Нігун» (Ірина Сидорівська, Олена Вінн) і Фелікса Шустера.
Ще один проект - «Триб'ют концерт« Зірки зарубіжної естради »- був прийнятий глядачем з приголомшуючим успіхом! Адже зі сцени звучали хіти зарубіжної естради в чудовому виконанні заслуженого артиста України Михайла Полоза, дуету МішЕлл і учасників попереднього проекту.
Наші глядачі, серед яких були і підопічні, і запрошені гості, просто в захваті! Всі дякували за чудовий виступ, а в холі після концерту ще довго йшло бурхливе обговорення окремих номерів. Це й не дивно, - адже скільки спогадів молодості, скільки приємних моментів життя виникли в пам'яті наших глядачів завдяки музичним композиціям, які звучали зі сцени. Такі концерти дарують радість. Тому новий формат «триб'ют концерт» полюбився глядачеві з першого разу і всі чекають продовження!
Ми дякуємо нашим дорогим співробітникам Центру общинної та культурно-масової роботи, бажаємо їм натхнення, міцного здоров'я та чекаємо нових цікавих виступів!

Читай також

Архів