Творча зустріч з Альбертом Лейзером Фельдманом в МБФ

 Уже третій рік в нашому Хесед успішно працює арт-територія, де регулярно проводяться виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, авторської ляльки, художньої фотографії, скульптури. Кожен автор - самобутня, харизматична творча особистість. І нам особливо приємно, що виставки вплітаються золотими нитками добра і краси в канву творчого шляху митців. Багато з авторів стають нашими друзями, зустрічі з якими завжди бажані і приємні. Ось і недавно ми організували творчу зустріч з психологом, художником, футурологом, доктором філософії, директором Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр Альбертом Лейзером Фельдманом.

Багатьом з гостей, присутніх на зустріч, Альберт знаком виключно як художник - по пейзажам, натюрмортів і картинам з жанровими сценками з єврейського життя, побаченими на виставках як в нашому фонді, так і на інших творчих майданчиках. Однак шанувальникам творчості Альберта Лейзера Фельдмана цікаві його життя і сім'я, напрямки роботи як громадського діяча, думка з нагальних гуманітарних питань і соціальним процесам, що відбуваються в Україні та інших країнах. Питання, які ми отримали перед творчою зустріччю, підкуповували своєю безпосередністю і прямотою. Їх було досить багато, тому ми умовно розділили їх на три основні блоки: особисте життя, розвиток єврейського мистецтва в сучасному світі і соціально-політичні процеси медичної реформи в Україні. Вела творчу зустріч Іванна Едгарова, піар менеджер і арт куратор.
Приємно відзначити, що Альберт дуже щиро і тепло розповів гостям про свою сім'ю, зокрема про батьків, бабусь і дідусів. Розповідь був настільки барвистою і насиченою, що присутнім здавалося, ніби вони разом з автором на чарівній машині часу побували у нього в гостях! Що стосується питань, які лежать в соціально-політичній площині, то, маючи за плечима великий професійний досвід роботи з політиками і будучи прекрасним аналітиком, Альберт легко і доступно дав об'єктивну оцінку актуальним процесам.
Під час зустрічі неодноразово звучали слова взаємної подяки і оплески. Так, директор київського Хеседу Раїса Гриценко подякувала популярному митцю за плідне партнерство, готовність відгукнутися на наші ініціативи і за можливість побачити світ очима автора. У свою чергу, Альберт Фельдман висловив вдячність за інтерес до його життя, творчості і за позитивні емоції, які автор отримує під час відвідувань фонду. Так, такі зустрічі гріють душі і залишають прекрасний «післясмак». А яскравих фарб події додав чудовий концерт єврейської музики у виконанні Фелікса Шустера, Еміля Крупника і дуету «Нігун» - Ірини Сидорівської і Олени Вінн, яка після тривалої відсутності знову сяє на сцені Хеседу.
Ми дякуємо всім гостям і артистам, бажаємо нових творчих результатів і удачі!

Читай також

Архів