Вітаємо з 75-річчям Дня Перемоги!

 З кожним роком від нас все далі відлуння самої кровопролитної війни в історії людства - Другої світової війни, яка для людей старшого покоління стала Великою Вітчизняною. Але для підопічних нашого Хеседу спогади про події того часу до сих пір не зблякли. І в цьому році, зустрічаючи 75-тиріччя великої Перемоги над фашистською Німеччиною,  урочисто вітаємо тих, завдяки кому ми сьогодні живі - наших героїчних ветеранів, учасників бойових дій і трудівників тилу.

Дорогі наші! Нехай голосніше салюту на весь світ летять слова вічної вдячності вам за те, що зберегли для нас це чисте, блакитне небо, зелені поля і блискучі річки! Нехай ваші подвиги, відвага, мужність надихають нові покоління людей, а свято залишає сльози щастя на очах і зворушливу радість в серцях!
 Нехай кожен день дарує тільки щастя, радість, здоров'я, бадьорість і благополуччя! Мирного всім неба над головою! З Днем Перемоги!
Ми намагаємося не залишати вас без уваги кожного дня. Однак в цьому році ми хочемо подбати про вас особливо тепло - вручити продуктові набори. Щоб уникнути дій шахраїв деталі цього процесу вам обов'язково повідомлять по телефону наші співробітники, яких ви добре знаєте. Просимо вас, дорогі, не відкривати двері незнайомим людям! Бережіть себе!

Читай також

Архів