Попередимо соціальну ізоляцію 25 інвалідів!

 

   зібрано 5493 грн

   залишилось зібрати 194507 грн

Допомогти зараз

У молодості, повної оптимізму, енергії і сил, ми впевнені, що впораємося з життєвими обставинами. Чи переоцінюємо ми себе? Звичайно, ні. На то ми й маємо такі швидкоплинні, але наповнені подіями роки! Любов, кар'єра, подолання неприємностей, розчарування і щастя, кризи і перемоги ... скільки кожному з нас потрібно пережити і пройти, щоб прийти до неминучого - рано чи пізно нас починає підводити здоров'я. Одні люди більш-менш справляються з проблемами, а ось іншим менше пощастило в житті - їх доля зовсім незавидна. Виснаження, біль, операції, обмежена мобільність ... і обмежене коло спілкування. Багато з таких людей ледве зводять кінці з кінцями: невеликі пенсії йдуть на лікування, оплату комунальних послуг та мізерне харчування. Про купівлю переносного комп'ютера - ноут-бука або планшета - не піднімається навіть питання. Тут би якось вижити, яке вже спілкування. І тоді людині, яка перебуває в найтяжчих ситуаціях, приходить на допомогу МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». Фонд намагається допомогти матеріалами сангігієни, ліками і харчами, ремонтом дрібної побутової техніки й направити соціального працівника, який сходить за продуктами, прибере в квартирі та допоможе прийняти їжу. Але ось соціальний працівник пішов, а людина залишається один в чотирьох стінах. Там, за стінами вирує життя. Десь, зовсім недалеко або на іншій півкулі відбуваються події, що визначають наше майбутнє. У Хеседі проводяться цікаві заходи, приїжджають відомі артисти ... а єврейські свята, в яких душа просить взяти участь? А, якщо в іншій країні живе твій старенький тато або близький родич, але ти вже кілька років не бачиш його обличчя?! Як можна намагатися вижити, якщо ти самотній і серце твоє рветься на частини від болю?!

Саме для таких людей - тих, які не бувають багато років на вулиці, не мають можливості на власні очі побачити святкову ілюмінацію міста або помацати розквітла квітка на дворовій клумбі, що знаходяться в соціальній ізоляції - ми організували проект адресної допомоги «Вікно в світ».

Наша мета – попередити розлади психічного стану та передчасну смерть, які викликаються соціальною ізоляцією людини. Та для цього ми маємо забезпечити планшетами і електронної медіа бібліотекою 25 підопічних з обмеженою мобільністю й збереженим інтелектом. Ми хочемо здійснити мрії цих людей, гідних того, щоб залишатися соціально активними членами суспільства в сучасному світі. Але без вас, дорогі спонсори, друзі, партнери, меценати, ми не зможемо реалізувати наш проект!

Що може зробити Хесед? Залучити на волонтерських засадах фахівців в сфері IT для створення медіа бібліотеки, а також для навчання підопічних щодо користування планшетами, постійно поповнювати бібліотеку, проводити відео-чати і навіть залучити лікарів-волонтерів, які спеціалізуються на дистанційній діагностиці. Однак питання покупки 25 планшетів залишається відкритим, - на жаль, ми не можемо їх купити на кошти фонду. Тому було вирішено проводити різні благодійні акції, під час яких ми збираємо пожертви, а також звернутися до вас за допомогою через інтернет.

Загальна сума допомоги становить 200000 грн. Допомогу можна надати у вигляді фінансової підтримки, а також подарувати планшет конкретному хворому з 25 підопічних, поїхати разом з нами і вручити цей довгоочікуваний подарунок.

Орієнтовні терміни збору – до 31 грудня 2025 року. Ми будемо раді будь-якій сумі і будь-якому виду допомоги, розуміючи, що такий масштабний проєкт це справа не одного дня. Якщо проєкт не буде реалізований у повному обсязі, то залишок коштів піде на допомогу матеріалами особистої сангігієни для цих людей. Але ми й наші підопічні впевнені, що разом ми зможемо подолати труднощі та стати чарівниками, які повертають людині прекрасний світ спілкування!

Допомогти зараз

Дата
Сума (грн.)
Благодійник
Бер 14, 2018
486
LIQPAY ID 644555079 anonymous
Бер 09, 2018
194
LIQPAY ID 643336508 anonymous
Бер 03, 2018
194
LIQPAY ID 637097974 anonymous
Бер 02, 2018
194
LIQPAY ID 637094969 anonymous
Бер 01, 2018
194
LIQPAY ID 637093102 anonymous
Лис 01, 2017
2431
LIQPAY ID 542348035 anonymous
Жов 03, 2017
810
Цдака, собранная на презентации благотворительной художественной выставки художницы Яэль
Жов 01, 2017
2252
Цдака, переданная участниками других проектов