• «Дороги до дому»: у київському Хеседі відкрилася персональна виставка Германа Візуліса

  Ви хочете продовжити літо? Зануритися у тепле море? Побувати на зелених полонинах? Пройтися єврейським кварталом в Італії чи Польщі? Тоді приходьте до нас!

  З 8 по 24 вересня 2017 року у Єврейському Арт Хабі, що в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», відкрито персональну благодійну художню виставку Германа Візуліса. Виставка працює у форматі вернісажу. На ньому художник представив роботи, сюжетом яких слугували події з життя єврейського народу у військовий і мирний час. Це і трагедія Казимежу, і скупе вечірнє світло європейських вулиць, якими колись ходили євреї… це і яблука Рош ха-Шана… це зелені Карпати, це моря і річки, це мости, якими їхали родини, сподіваючись знайти спокійне і безтурботне життя… Знайти дім. Тому і виставка отримала назву – «Дороги до дому». У кожного вони свої. Але ж не дарма кажуть «Мир вашому дому!», а у відповідь чують – «З миром приймаємо!».

  Урочисте ж відкриття виставки відбулося 8 вересня, напередодні Шабату. Раїса Гриценко, директор МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», вручила автору номерний сертифікат, що засвідчує проведення авторської виставки, а гості абсолютно щиро подякували Герману за ті враження, які дарують його роботи. А як же не дякувати? Своїми теплими, оксамитовими роботами майстер уміло насичує простір відчуттям дому, світла, затишку. З 18 картин, представлених художником, більшість написані упродовж цього літа спеціально для нашої виставки. І варто визнати – прем’єра-таки відбулася! Особливою популярністю користується цикл «Казимеж» (Єврейське містечко у Кракові, Польща). А цикл «Карпати» – яскраві, чуттєві роботи – викликав захват прихильників пейзажів. Техніка, яку використовує автор – пастель, суха і масляна. Усі картини дуже світлі. Але два портрети, ой-вей! вони написані ще й з добрим гумором! Роботи багатьом нагадали про пікніки у юні, студентські роки. А юність – це завжди прекрасно, тому натюрморти були зустріті оваціями наших гостей.

  Щирі посмішки та слова подяки Герману – ось те, чим сьогодні сповнений Хесед. Йдіть і слухайте ці картини! Оскільки вернісаж працює у домашній, затишній атмосфері, а роботи представлені в інтер’єрі, Ви матимете змогу присісти у комфортній для Вас рекреації і побути на одинці з картинами стільки часу, скільки Вам буде потрібно. За Вашим бажанням ми проведемо екскурсію і трішки розповімо про автора та про його роботи, які ми встигли полюбити і надзвичайно ними пишаємося! Виставка знаходиться за адресою вул. Пітерська 4-а, МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». Телефонуйте куратору Арт Хабу за номером (050) 412-25-15 та приходьте до нас у гості! Чекаємо на Вас!

  Читай також

  Архів