Скільки ж у світі добрих друзів!

- саме ця фраза з пісеньки, відомої на всьому пост-радянському просторі, грала у голові після розкішного концерту, який подарували Володимир і Ольга Бистрякова підопічним МБФ "Єврейський Хесед" Бней Азріель ". Те, що відбувалося на сцені не має назви в термінології сценічного дійства. Тому що лежить зовсім в іншій площині - в людській. Анонс про те, що 4 квітня в Хесед відбудеться творча зустріч заслуженого артиста України, композитора Володимира Бистрякова, був нами розміщений досить давно. І з цього моменту дзвінки з питанням "чи є ще запрошення для мене, моєї дочки-внучки і їх онучатих племінників?" звучав мало не кожен день. Однак уже три тижні тому запрошень майже не залишилося, а півмісяця назад ми були ошелешені проблемою розміщення в залі наших дорогих підопічних ... Адже запрошень не було, а потік шанувальників не зменшувався! Та й що ще можна було очікувати?

Володимир Бистряков автор композицій до більш, ніж 30 фільмів і 30 мультфільмів, близько 100 пісень, автор і учасник 4 популярних телепроектів і джерело дотепності, історій, байок і спогадів, настільки дорогих серцям людей середнього віку! І ось настав день концерту. Глядачі стали прибувати за 2 години до початку! А ви знаєте хто вони - наші глядачі? Це люди похилого віку, які всупереч усім радикулітам і подаграм повзли в Хесед через весь багатокілометровий Київ, щоб побачити свого улюбленого Вовчика Бистрякова! Лише на 1 годину! Ту саму годину, коли сила мистецтва геніального композитора прибере старість і хвороби, а поверне слухача в події молодості, мрій, активного життя. Так, Володимир Бистряков володіє магією володаря часу: всі, хто знаходився в залі і за його межами, змогли знову стати молодими і здоровими, повернутися в минуле, коли все було добре і стабільно, коли, здавалося, все буде завжди добре ... Під час цього чарівного виступу люди все прибували і прибували ... Ми відкрили двері і поставили стільці в коридорі ... І далі, вже в фойє сиділи і стояли слухачі ... Куди поділися їхні зморшки ?! Замість них на обличчях сяяли усмішки, блищали щастям очі, розпрямлялися плечі ... Бачили б ви наших глядачів! Для нас було справжнім щастям відчувати скільки тепла і світлої радості подарував Володимир Бистряков кожному, хто прийшов до нього на зустріч. У зустрічі брала участь талановита Ольга Бистрякова, чий ліричний голос органічно перегукувався з співом Володимира. Цей дует був воістину прекрасний, за що і був винагороджений безперервними оваціями. Ось і підійшла до кінця творча зустріч ... Але ні глядачі, ні організатори не хотіли відпускати Генія! Ті, хто хотів (а таких було багато!) - отримували автографи та побажання, дякували авторові і ділилися з ним не тільки своїми враженнями, а й тими маленькими шматочками свого життя, які живі в їхній пам'яті досі ... Інші ж просили книгу Володимира ...

Треті, більш боязкі за характером, із захопленням дивилися на те, що відбувається і чекали моменту, коли можна буде сфотографуватися з Майстром ... Жодному з тих слухачів, хто підійшов до Володимира Бистрякова, не було відмовлено в спілкуванні. Люди виходили з Хеседу в повному захваті - натхненними, щасливими, не перестаючи обговорювали шикарну зустріч.

Ми також приєднуємося до відгуків наших підопічних і дякуємо Володимиру Юрійовичу Бистрякову, його красуні і розумниці дружині Ользі Бистряковій за душевну щедрість талантів! Тода раба, дорогі наші друзі! Щастя вам і творчих успіхів! А вони неодмінно будуть! І чекаємо вас знову в гості!

Читай також

Архів