«Музика слів» у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

Як казав відомий поет Поль Елюар: «Мета поезії – корисна справа», і він-таки був правий! Скільки душевних, натхнення, розуміння і мудрості кожен з нас черпає у поезії. Адже і любимо-то ми класиків поетичного складу саме за їх проникливість, душевну близькість і життєву актуальність.

Та чи самих лише класиків варто шанувати? Чи не має з-поміж нас, наших друзів і знайомих людей, які майстерно володіють словом? Задавшись цими питаннями, ми у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» оголосили літературний конкурс «Музика слів», що тривав упродовж року. На конкурс було подано багато цікавих робіт. А перемогла, як ви вже здогадалися, – поезія! І не якийсь один автор, а цілий напрямок. Наш конкурс завершився блискучим фіналом за участі чотирьох переможців. Лауреатами щорічного літературного конкурсу «Музика слів» стали підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»: Вакс Єфим, Дескін Ігор, Мошкович Олександра та Фрішерман Олена.

Неможливо описати словами ту глибину емоцій і душевних переживань, які розбурхали переможці своїми творами. Адже їх поезія – це дійсно корисна правда, близька і зрозуміла кожному з підопічних нашого Хеседу – євреїв Києва і Київської області. Їх рядки про радості і біди, про кохання і втрати, про мужність, щирість та розчарування, про те, без чого неможлива жива людина – про Життя!

І природньо, що наші шановні фіналісти отримали заслужені нагороди і подарунки. Директор МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» Раїса Гриценко вручила лауреатам почесні грамоти, відомий український хореограф Ілона Клешніна передала лауреатам грошові призи для підписки на газету «Єврейські вісті», а редактор видавництва Со-ор Меdia Олена Комова подарувала художні альбоми картин «Український геній Марчук: історії»?

Організатори і гості фіналу літературного конкурсу щиро вдячні фіналістам за те людське тепло і душевність, якими вони поділилися з усіма присутніми. Адже сімейну атмосферу розуміння і підтримки, що панувала в МБФ «Єврейський Хесед» Бней Азріель», коли звучали їхні вірші, неможливо підробити або спотворити. У нашому домі, у Хеседі, відбулося чудове свято, на якому звучала музика слів. І ми бажаємо кожному фіналісту, щоб ця незатихаюча музика супроводжувала вас по життю, підтримувала і дарувала натхнення творити і радувати оточуючих упродовж довгих і довгих років!

Читай також

Архів