Лише в нас! З 20.12.2016 - унікальна виставка творчих доробків, створених учасниками «Програми збереження пам'яті»

Проект «Програма збереження пам'яті» продовжує успішно розвиватися в нашому Хеседі. Один з напрямків проекту - заняття з арт-терапії з підопічними. Під час занять підопічні разом з нашими фахівцями створюють унікальні роботи, які ми з гордістю показуємо всім друзям МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».

Як правило, життя літніх людей в силу різних обставин не багата різноманітними подіями. Тому навіть прихід лікаря, візит соціального працівника або похід до магазину - це вже подія. Адже те, що сприймається в молодому віці як незначний епізод, для літньої людини стає справою цілого дня! І ось ще одна подія, яку ми даруємо всім - виставка робіт, створених учасниками «Програми збереження пам'яті». Адже навіть ті, хто раніше не брався за пензель, створюють неповторні малюнки і колажі, які стали предметом гордості і усвідомлення власної цінності й важливості автора як активного члена соціуму.Це надзвичайно важливо для людей, які живуть із захворюванням Альцгеймера, деменцією та іншими подібними захворюваннями.

Виставка триватиме з 20 грудня по 29 грудня 2016 року. Ми щиро сподіваємося, що представлені роботи не тільки викличуть позитивні враження у глядачів, але й бажання допомогти в міру сил розвитку проекту «Програма збереження пам'яті», який діє на базі МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».

Приходьте! Чекаємо на вас у Хеседі!

Читай також

Архів