• 28.09.2016 помер Шимон Перес, екс-президент Держави Ізраїль. Вічна пам’ять!


  skonchalsyashimonperesМіжнародний благодійний фонд «Єврейський Хесед « Бней Азріель » висловлює народу Ізраїлю свої співчуття у зв’язку зі смертю Шимона Переса – легендарного ізраїльського політика і державного діяча. 

  Адже зовсім недавно – рік тому – Шимон Перес, колишній президент Держави Ізраїль, виголосив в Києві яскраву промову, в якій 92-річний політик говорив про те, як важлива в житті мрія, що дозволяє людині залишатися молодою. Як важливо не бути песимістом і наскільки рушійною силою є добра воля, щедрість і людський потенціал. Саме ці якості є тим ресурсом, який дозволяє нам, як благодійному фонду, допомагати величезній кількості самотніх, найбільш соціально незахищених членів єврейської громади. А сам Шимон Перес став одним з видатних синів Ізраїлю, нескінченно улюбленим своїм народом і шанованим усім прогресивним людством. Він ніколи не здавався, зберігаючи віру в себе в найскладніших життєвих ситуаціях. Він став прикладом геніальної Людини, яка поєднує в собі найсильніші лідерські якості і зворушливу людяність, мудрість вчителя і юнацьке життєлюбство, невичерпну допитливість і зрілу працьовитість.

  Ми сумуємо і співпереживаємо з усім єврейським народом. Важко прийняти цю сумну  звістку. Але нехай втіхою стануть найкращі спогади про Шимона Пересі і світла пам’ять про нього!

  Comments

  Ваш коментар

  Ваше повідомлення було успішно надіслано!

  Читай також

  Архів