• Вітаємо волонтерів – іменинників місяця!

  Однією з добрих і важливих традицій МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» є День іменинника, який щомісяця влаштовується для наших дорогих волонтерів. І це не просто святкування знаменних дат з привітаннями й врученням подарунків. Такі творчо-душевні зустрічі в Клубі Хеседу – гарна нагода ще раз висловити подяку цим чудовим людям, добровольцям, які безкорисливо, за покликом серця, допомагають підопічним нашого Фонду.

  30 листопада фахівець із соціальної роботи Раїса Гербеєва та керівник Денного центру Елла Шишко тепло вітали наших іменинників-волонтерів, які народилися в листопаді. І було свято! З піснями, танцями, дотепними жартами, яскравими й колоритними виступами талановитих артистів: Михайла Стрижевського, Михайла Полоза та Світлани Мішурової.

  Винуватці урочистості й запрошені гості активно спілкувалися між собою, із задоволенням обмінювалися враженнями й були щиро вдячні організаторам заходу, які ніби пригостили присутніх п'янким і благодатним вином радості й добра.

  Всім було добре й затишно. А головне, волонтери вкотре пересвідчилися, наскільки вони потрібні, побачили, як їх цінують та відчули, що їх скромна щоденна праця – частина великого цілого.

  З Днем народження, дорогі іменинники! Будьте здорові, благополучні й щасливі!

  Читай також

  Архів