Картини клієнтів МБФ «Єврейський Хесед« Бней Азріель» представлені на художній виставці у Верховній Раді України

«Відчуття життя як безперервної новизни - ось та родючий грунт, на якому розквітає і дозріває мистецтво» - і ми повністю згодні з великим поетом Олександром Блоком, автором цих чудових рядків. Авжеж! Адже наш Хесед працює аби клієнти отримували якісні соціальні послуги й мали можливість збагачувати свій духовний світ і розвивати творчий потенціал.

germangold

З давніх-давен єврейський народ славився своїми талантами у всіх напрямках інтелектуальної діяльності людства - науці і творчості. Як багато першопроходців і вчених відомо світу! Однак кількість скульпторів, архітекторів, поетів, письменників, ювелірів, художників не поступається їх числу. Творчість єврейського народу стала не тільки надбанням самих євреїв, а й всесвітньою культурною спадщиною. Як же важливо не втратити перлини цієї спадщини, зберегти талант і надати йому можливість реалізуватися! МБФ «Єврейський Хесед« Бней Азріель», розуміючи важливість своєї місії, докладає всіх зусиль для створення творчої атмосфери та підтримки талантів наших клієнтів. Тому ми із задоволенням стали освоювати ще один напрямок культурно-соціальної роботи - організація художніх виставок творів мистецтва, авторами яких є наші клієнти. Крім того, ми беремо участь в якості співорганізаторів подібних заходів.

 vry

Першою ластівкою цього напрямку стала участь МБФ «Єврейський Хесед« Бней Азріель» в художній виставці, яка відбулася у Верховній Раді України в кінці вересня 2016 року. Протягом тижня народні депутати і співробітники Парламенту України, його гості і журналісти могли милуватися прекрасними картинами Германа Гольда, Ірини Климової і Володимира Коцупала. Особливий інтерес викликали картини «Праведники Миру» і «Бабусин стілець», автор Герман Гольд - художник зі світовою славою, заслужений художник України. На першому полотні зображена сім'я Педаченко, яка врятувала єврейських дітей під час трагічних подій у Бабиному Яру. А з другої картини на глядача дивиться маленька чудова єврейська дівчинка, яка затишно влаштувалася на стільці улюбленої бабусі і увібрала в себе всю її любов і турботу. Так, саме в такій послідовності - від війни до миру - автор сприймає життя. І його світовідчуття з неймовірною енергією передається глядачу крізь картини.

Наша діяльність в напрямку підтримки та розвитку єврейської культурної спадщини була винагороджена подякою Верховної Ради України в особі народного депутата Дмитра Лубенця. Ми впевнені, що виставка картин «Планета Земля одна: Україна - Ізраїль» стала одним з важливих віх в історії нашого Хеседу, а також дала початок культурним акціям, які ми маємо намір проводити надалі.

Comments

Ваш коментар

Ваше повідомлення було успішно надіслано!

Читай також

Архів