Вам 50 та більше років? Новий стиль життя від Хеседу для “соковитого” віку

 

Ні для кого не секрет, що кожна людина, доживши до 50-ти річного віку, сприймає цю дату як якийсь рубіж. Для більшості людей цей рубіж сприймається як початок занепаду не тільки фізичного, а й морально-психологічного. Людина починає жити одним днем, від хвороби до хвороби, від одного похмурого вечора до іншого, потопаючи в рутині, позбавляючи себе можливості планувати щасливе майбутнє і навіть мріяти. І такі люди, на жаль, не помічають, скільки нових можливостей відкривають їм зрілі роки! Як багато можна зробити для власного здоров’я і довголіття, добробуту і щастя ! Й мудрі слова “мої роки – моє багатство” багато хто сприймає не більше, як гарний приспів. І зовсім даремно, оскільки золота осінь життя дарує прекрасні плоди. Але що потрібно зробити, щоб навчитися сприймати свій вік позитивно і бачити нові перспективи? Щоб ми змогли прожити повноцінно і по-новому наступні 50 років? На це питання допомагає знайти відповідь проект “Вік щастя від Хеседу”, який стартував в клубі МБФ “Єврейський Хесед« Бней Азріель” на зламі літа – 13 липня 2016 року.

 

 

21-300x225

 

 

Проект побудований на основі популярної книги Володимира Яковлєва “Вік щастя” і адаптований для клієнтів Хеседу, враховуючи їх особливості та потреби. Наша психолог Лариса Шкловцова використовувала для проекту не тільки теорію, а й найкращі практичні напрацювання, які існують в наш час в області геронтопсихології.

 

 

DSCN4726-300x225

 

 

“Відмінною особливістю проекту є те, що ми хочемо за допомогою наших підопічних написати нашу книгу щастя – книгу Хеседу. Я впевнена, що серед наших клієнтів є люди, здатні дати чудовий приклад активності, енергії, світла і оптимізму іншим підопічним”, – так розповідає про специфічні особливості проекту Лариса.

Клієнти Хеседу – учасники проекту –  тепло прийняли новий стиль життя від Хеседу і з нетерпінням чекають наступних заходів. А ми запрошуємо інших підопічних брати участь в новому проекті. Чекаємо вас на наших заняттях!

 

 

 

 

Comments

Ваш коментар

Ваше повідомлення було успішно надіслано!

Читай також

Архів