У клубі відбувся творчий вечір народного артиста України Леоніда Сандуленка!

«Два народи – одна мелодія» – під такою назвою 6 грудня 2016 року в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» відбувся творчий вечір відомого співака романського походження, народного артиста України, соліста академічного ансамблю пісні й танцю Нацгвардії України Леоніда Сандуленка.

Леонід Сандуленко – прекрасний баритон з широким вокальним діапазоном, універсальний вокаліст, в репертуарі якого – народні та авторські твори практично всіх музичних жанрів і стилів: оперні арії та арії з оперет, циганські пісні й старовинні російські романси, сучасні романси-балади, а також відомі й багатьма улюблені радянські пісні, українська, російська та зарубіжна естрада – словом, багатюща музична палітра на будь-який смак!

Цей яскравий і самобутній артист унікальний також тим, що він єдиний серед романських виконавців-музикантів народний артист України. До цього високого звання співак йшов довго й чесно, виступаючи на різних сценічних майданчиках України та багатьох країн світу – як самостійний митець, так і як соліст згаданого вище Ансамблю, де служить багато років.

Талант артиста здобув величезну кількість шанувальників у США, Канаді, Франції, Іспанії, Бельгії, Швейцарії, Голландії, Чехії, Словаччині, Німеччині, де він виконував музичні твори англійською, іспанською, італійською мовами, а також співав на івриті.

Таке ж чудове враження на глядачів справив виступ Леоніда Сандуленка і в нашому клубі! Цього вечора панувала атмосфера творчого, духовного єднання артиста й публіки: глядачі охоче підспівували, коли звучали популярні романси, танцювали під запальні циганські мелодії, плакали, перебуваючи під враженням від емоційно насичених, драматичних творів і щиро сміялися, реагуючи на дотепні висловлювання артиста, який із задоволенням спілкувався з присутніми в паузах між піснями.

Концерт супроводжувався бурхливими й тривалими оплесками та вигуками «Браво!»

Висловлюємо шановному Леоніду Леонідовичу Сандуленку щиру вдячність за надане задоволення, бажаємо творчого натхнення та чекаємо на нові зустрічі!

Читай також

Архів