Конструктивне мислення – запорука ефективної комунікації: тренінги для співробітників МБФ “Єврейський Хесед “Бней Азріель”

timthumbwtТе, що «людина – істота соціальна» є не тільки предметом філософських суперечок, а й одним з питань, яке вивчають знамениті психологи і молоді вчені. Однак ми не маємо жодних сумнівів в цьому твердженні, оскільки наші співробітники щодня мають справу з долями підопічних МБФ «Єврейський Хесед« Бней Азріель».  У свою чергу, забезпечення високої якості соціальних послуг неможливо без злагодженої роботи всієї нашої команди, всередині якої ми вибудовуємо взаємодію, засновану на взаєморозумінні, повазі і конструктивному діалозі. Більшість з нас впевнені, що позитивний настрій і позитивне мислення є запорукою успішної соціальної місії благодійної організації. Адже позитивне мислення – це здатність дивитися на речі з надією на кращий результат. Але чи достатньо цього для того, щоб досягати високих результатів в соціальному аспекті благодійної діяльності? А що кажуть психологи щодо конструктивного мислення, при якому, крім уміння мислити позитивно, також важливо робити правильні висновки – знати, що робити, розуміти яких навичок нам не вистачає, як вибудовувати коректну стратегію на роботі або, як мінімум, просто правильно налаштувати себе на продуктивну роботу? 

На ці та багато інших питань вирішили відповісти наші психологи. Оскільки тема конструктивної взаємодії досить складна, то в нашому фонді започатковано серію тренінгів «Навички ефективної комунікації», які проводить Лариса Шкловцова, старший психолог МБФ «Єврейський Хесед  ” Бней Азріель”.

Метою щотижневих тренінгів, що проводяться на базі Навчального центру, є не тільки мотивація співробітників, але і підвищення їх здатності працювати в позитивному ключі новим викликам, точно оцінювати свої власні можливості і ресурси, освоювати нові способи комунікації.

colectiv

Заняття відбуваються в невеликих групах, що дозволяє використовувати весь арсенал інструментів, передбачених програмою тренінгів. Безсумнівно, що вже незабаром наші клієнти та партнери в процесі співпраці зможуть оцінити новий рівень якості нашої роботи. А ми, відповідно, дякуємо колегам-психологам  за креативність у їх діяльності!

Читай також

Архів