30 підопічних-учасників програми

А сталося це на персональній художній виставці Тетяни Король «Маленькі смисли досконалої жінки», на якій побували наші підопічні. Картини художниці написані не тільки красиво, але з розумом та як слід - вони відображають тонку грань між прекрасним світом природи і внутрішнім станом жіночої душі.

Вперше з творчістю Тетяни Король підопічні МБФ «Єврейський Хесед« Бней Азріель »познайомилися торік під час виставки, організованої в фонді. Роботи справили на відвідувачів таке сильне враження, що вони попросили автора провести майстер-клас з живопису. Така зустріч відбулася перед Ханукою, в честь якої наші «учениці» писали натюрморт з ханукальної атрибутикою. Майстер-клас був тоді проведено для підопічних - учасників програми «Денний центр». Танін педагогічний досвід і вміння легко знайти спільну мову з будь-якою аудиторією створили теплу атмосферу, в якій учасники майстер-класу освоювали ази живопису. Картини вийшли відмінними - яскраві фарби грали на натюрмортах грали в ритмі святкової пісні, а світло, що йде від намальованих Ханука, буквально оживав в кімнаті! Всі були в захваті від творчого заняття, тому не дивно, що, дізнавшись про літній виставці Тетяни Король, ті, хто вже знайомий з художницею, а також і ті, хто чув про неї, захотіли поїхати в гості - в художню галерею «Завальний Арт Центр» в центрі Києва.

А ми, в свою чергу, підтримали цю ініціативу - 13 червень 2018 року, наші 30 підопічних, які проживають в Київській області, приїхали на виставку! Наш захід довелося по серцю кожного, хто побував в галереї. Радо зустрівши всіх прибулих відвідувачів, Тетяна провела екскурсію по виставці, а також розповідала про себе, свого життя, свій творчий шлях, плани і сподівання.

Така дружня обстановка розташовувала ні до пафосного офіціозу, а до простої і нехитрою бесіді. Вона такою і була! Частина відвідувачів фотографували картини і себе на тлі полотен, інші ж задавали масу питань і про мистецтво, і про особисте життя автора, як це і водиться в колі друзів. Приємно відзначити те, що автор подбала, щоб люди похилого віку, які приїхали до неї в спекотний літній день, не страждали від спраги: мінеральна вода «Моршинська» була запропонована кожному гостю. А «підсолодило» подія делікатно запропоноване частування від L'Kafa, чому були особливо раді наші дами-відвідувачки.

Однак загальний тон зустрічі задавала сама художниця, чия вдячна і любляча душа ділилася своїм світлом з усіма гостями. Безумовно, це знайшло відгук у серцях шанувальників її творчості.

Звикнувши завжди віддавати шану чесної праці та доброму таланту, відвідувачі залишили слова подяки і побажань в книзі відгуків.

А ми приєднуємося до них і бажаємо Тетяні Король енергії, міцного здоров'я, натхнення, творчого розвитку та нових досягнень!

Читай також

Архів