«Нова стара Одеса» в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

«Я вам не скажу за всю Одессу, вся Одесса очень велика…» – якось написав поет-пісняр Володимир Агатов і на довгі роки йому повірили. Та от у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» знайшовся талановитий автор і виконавець, який ризикнув-таки сказати нам за всю Одесу. Та не просто заспівати про Одесу, а заспівати так, як співала стара Одеса, а це ж таки дорого вартує. Наші часті гості вже здогадалися, про кого йдеться, а для решти допитливих читачів уточнимо, що мова йде, звісно ж, про чудового шансоньє Еміля Крупника.

Днями підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» – євреї Києва і Київської області – мали чудову нагоду зануритися в атмосферу справжнього одеського шансону початку ХХ століття. Чудовий творчий тандем Еміля Крупника, дуету «Нігун» (Олена Вінн, Ірина Сидоровська) та ансамблю «Сімха» порадував гостей концертної програми яскравим і артистичним виконанням. У кращих традиціях старої Одеси кожен концертний номер перетворювався на театралізовану виставу, сповнену життя, емоцій і, звісно ж, одеського гумору.

Як ви самі розумієте, під час концерту у залі не залишилося ні байдужих, ні зажурених гостей, як не пустувало і жодне крісло, адже Одеса, будь вона стара, нова, чи будь-яка інша, завжди викликає цікавість у підопічних київського Хеседу.

Концертна програма завершилася бурхливими оплесками та словами вдячності наших розважених та відпочилих підопічних. Ми щиро раді такому успіху артистів і сподіваємося на нові теплі зустрічі у нас вдома – у стінах МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».

Читай також

Архів