• Вовняний живопис – вперше в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

  Чого вже тільки підопічні київського Хеседу не бачили в рамках благодійних мистецьких виставок в Єврейському Арт хабі, яких тільки технік, стилів і напрямків у живописі не показували нам відомі автори і молоді художники, але вовняний живопису нам раніше бачив-таки не доводилося!

  А адже живопис вовною – це зовсім інший процес, це особлива техніка, спеціальний матеріал, та й інструменти зовсім особливі. Ви запитаєте, звідки ми в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» про це знаємо? Так адже нам все секрети і таємниці повідала сама автор чудових робіт – Людмила Потапенко (Кирда).

  Під час презентації своєї авторської виставки «Ерец Ісраель», присвяченій 70-річчю Держави Ізраїль, Людмила із задоволенням спілкувалася з підопічними і співробітниками київського Хеседу, присутніми особисто познайомитися з талановитою майстринею. Здавалося, що питання від допитливих клієнтів не вичерпаються ніколи, адже всім все цікаво і знати потрібно просто зараз і відразу: і як робляться картини, з чого і за який час, і хто надихає, а хто критикує автора, і чому виставку організували в Хесед ? … і так далі. І Людмила відповідала, показувала, пояснювала і багато-багато посміхалася кожному, хто прийшов розділити її радісне хвилювання, адже для Людмили Потапенко виставка в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» стала першою авторською виставкою!

   

  Ми щиро дякуємо Людмилу за можливість для наших клієнтів познайомитися з новим видом образотворчого мистецтва, і сподіваємося, що київський Хесед став вдалим стартом для подальших творчих досягнень художниці. Нагадуємо, що виставка унікальних робіт Людмили Потапенко (Кирди) буде працювати до 22.04.2018. Чекаємо вас, дорогі друзі!

  Читай також

  Архів