Концерт Світлани Островської в МБФ

Нещодавно в нашому Хеседі відбувся концерт Світлани Островської, талановитої і різносторонньої виконавиці. Світлана - головний редактор жіночого журналу Wellness - не тільки, як в анекдоті «ще й співає», а й зі співу в неї явна «п'ятірка». Втім, як і зі складання пісень - слів і музики.

Під час концерту звучали авторські пісні, виконані під оркестровки, зроблені в студії Гарика Кричевського, а також і кращі шлягери радянської естради минулих років. Програма називалася «Для тих, хто чекає» - по імені пісні з репертуару радянської співачки Лариси Мондрус, чию пісню Світлана виконала через 55 років. Крім цього золотого хіта, вдячна публіка почула і інші пісні, добре знайомі тим, чия юність припала на 70-ті роки минулого століття. Але, звичайно, основу програми склали композиції самої Світлани. Хтось називає їх шансоном, хтось - сучасною естрадою. Напевно, всього цього є потроху в піснях Островської, адже кожна творча людина багатогранна і непередбачувана. Та головне, що точно притаманно творчості співачки - це щирість, глибина переживань, яка відбувається і в особистому житті, і в країні, і, звичайно, жіночність. Кожна пісня - це маленька жіноча історія любові, великого почуття і розчарування, радості від зустрічі з коханим і смутку від розставання з ним.

Одеситка за походженням, Світлана давно живе в Києві. Вона співала про рідну Одесу (по своєму, небанально, що досить нелегко, враховуючи багатошарову традицію «пісень за Одесу»). Однак, співачці вдалося органічно вплести одеську енергію, авантюризм і гумор в любовну лірику, іноді доповнюючи її, а іноді пропонуючи нові несподівані рішення.

До концерту в нашому хеседі співачка добре підготувалася - програма була завершена чудово виконаним гімном Ізраїлю. Звучала «Атиква» гордо, впевнено і на хорошому івриті - публіка, стоячи підспівувала. Зала була повною. У ній, незважаючи на рапотву негоду, було тепло, легко та світло ...

Читай також

Архів