Опановуємо сучасні технології у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

Комп’ютери, ноутбуки і планшети, різноманітні моделі телефонів і смартфонів, відеокамери і цифрові фотоапарати, усілякі пульти, флешки та сенсорні екрани – ви думаєте, усе це складно у керуванні і зовсім не потрібно у житті людини похилого віку? Якщо так, тоді ви-таки серйозно помиляєтеся, про що вам із задоволенням повідомлять підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», як івідвідали нову програму «Гаджетаріум» у Клубі Хеседу.

Отже, почнемо з найцікавішого – адже саме з цікавості розпочинається більшість корисних речей у нашому буденному житті. Ретельніше озирнувшись довкола, стає очевидно – більшість людей неперервно користуються різноманітними технічними приладами, роблять це легко, навіть з посмішкою, майже завжди вкрай задоволені результатом і, більше того, активно заохочують інших приєднуватися до їхніх захоплюючих маніпуляцій зі всілякими гаджетами та девайсами. І тут вже звичайна цікавість підопічного київського Хеседу, людини мудрої та досвідченої, переборює решту почуттів і приводить її, куди б ви думали, – абсолютно вірно, в Хесед!

Саме тут, у клубі МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» у компані досвідченого користувача технічними новинками та найрізноманітнішими сучасними технологіями, Фелікса Шустера, наші підопічні можуть-таки втамувати свою допитливість. У нас шановні учасники зустрічей перетворюються на старанних учнів, які опанувують в теорії і на практиці усі хитрощі та премудрості спілкування зі всіма приладами, які їх цікавлять.

У нас, у київському Хеседі, як і в інших пристойних єврейських домівках, завжди з повагою та пошаною ставляться до людей старшого віку, а отже, і навчають клієнтів з урахуванням їх віку, потреб і, звісно ж, інтересів. На заняттях «Гаджетаріуму» все можна подивитися, помацати і самому випробувати, крок за кроком перетворюючись з цікавого «незнайки» на впевненого і досвідченого користувача.

Попереду ще багато пізнавальних зустрічей, під час кожної з яких Фелікс Шустер буде радий розказати і показати нашим клієнтам – євреям Києва і Київської області – щось цікаве і корисне. Давайте разом йти в ногу з часом, приєднуючись до «Гаджетаріуму», друзі!

Читай також

Архів