Несподіваний гість – Валерій Вінарський в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

Серед євреїв Києва та Київської області кожен знає, що в нашому домі – в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» – завжди раді гостям. Ми їх з нетерпінням чекаємо, із задоволенням приймаємо і з не меншим задоволення проводжаємо до нових зустрічей – все в кращих традиціях.

Але це в разі гостей очікуваних, а що ж робити, якщо гість майже нежданий? Ось трапилася у людини можливість і він вирішив заглянути на вогник, та ще й гітару з собою прихопив, і настрій у нього святковий, і сам він весь такий веселий та усміхнений, що ж тоді?! В такому випадку підопічні київського Хеседу дивляться виключно на персону прийшов: мовляв, ти хто, чого прийшов і взагалі, чому саме до нас, тобі що, піти більше нікуди?

А як розглянуть, вивчать і побачать, що прийшов один дорогий, завжди бажаний і улюблений, то відразу і місця в залі позайматися, і світло на сцені включать, і в оваціях спокутують, та ще й повітряними поцілунками закидають - цього добра у наших чарівних дам завжди в наявності.

Саме так, шумно, дружно, з вигуками здивованої радості і щасливого здивування підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» зустріли дорогого гостя – поета, барда, музиканта і виконавця Валерія Вінарського.

Незважаючи на спонтанність, зустріч вийшла чудова: душевна, весела, добра і дійсно дружня. Валерій Абрамович випромінював позитив і радість, заряджаючи глядачів своєю енергетикою і радував публіку авторськими композиціями. А вдячні слухачі з непідробним захопленням приймали кожен концертний номер улюбленого музиканта.

Ось так нежданий, але бажаний гість приніс свято в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», порадувавши наших підопічних своїм чудовим творчістю. Так що, друзі, у кого раптом виникне бажання несподівано нагрянути в київський Хесед – ласкаво просимо! Обіцяємо придивлятися пильно, радіти щиро і зустрічати гостинно!

Читай також

Архів