Євребачення – яскраве і веселе свято в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

Євробачення-2018, що пройшло в Лісабоні, стало знаковим для всього світового єврейства – адже перемогу в ньому здобув не просто талановитий виконавець, а представниця Ізраїлю. І цілком очевидно, що ми в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» не могли залишити цю культурну подію без уваги. У результаті відразу ж після «Євробачення» в Клубі Хеседу відбулося не менше знакова подія – «Євребачення», яке зібрало найдосвідченіших меломанів серед наших підопічних – євреїв Києва і Київської області.

Ось зібралися підопічні, зручно розсілися по місцях і почалося барвисте шоу! Театралізоване дійство, представлене талановитими виконавцями, зображувало фінал відомого пісенного конкурсу, багатого національним колоритом конкурсантів і звичайно ж, тонким єврейським гумором! Такого яскравого, веселого і захоплюючого видовища давненько не бачили підопічні київського Хеседу.

Не виходячи з улюбленого Клубу, клієнти МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» змогли насолодитися пристрасним виступом конкурсанток з Франції та Польщі, помилуватися яскравими номерами представниць Вірменії та України, отримали можливість послухати блискучих співаків з Молдови і Австралії, поринули в світ скандинавських пісень разом з конкурсантом з Норвегії і, звичайно ж голосно і натхненно підспівували представнику Ізраїлю.

Призерів, як і належить, вибирали за кількістю оплесків глядачів. Але, на відміну від щорічного конкурсу, наше місцеве «Евревіденіе» закінчилося загальною перемогою таланту, краси і культурного багатства, яким так славиться МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». А створювали святкову атмосферу для наших клієнтів співробітники і волонтери Хеседу, чудові виконавці: Елла Малахова, Анаіт Закян, Михайло Полоз, Ірина Сидоровська, Олена Вінн, Михайло Стрижевський, Фелікс Шустер і Євген Орел у поєднанні з вишуканим конферансом Еміля Крупника.

Читай також

Архів