• Професіоналізм соціальних працівників: навчальний семінар у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

  Так ведеться, що євреї Києва та Київської області напевне поінформовані про професіоналізм, чуйність та тактовність соціальних працівників МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». А ось цікаво, чи знає хтось з підопічних Хеседу про те, як соціальні працівники стають такими чуйними і уважними, зберігаючи відповідальне і професійне ставлення до роботи? Як працівники соціальної сфери опановують одну з важливих заповідей юдаїзму – милосердя, «хесед», і як їм вдається поєднувати її зі звичайною, на перший погляд, роботою?

  Усім необхідним премудрощам, особливостям та тонкощам, а говорячи офіційною мовою – усім механізмам, засобам та професійним способам взаємодії з клієнтами Хеседу соціальні працівники навчаються на базовому семінарі, який проводять спеціалісти Навчального центру МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».

  Під час семінару Наталя Тимошенко, Ірина Костенко та Ірина Деменко спільно з іншими спеціалістами, допомагають соціальним працівникам розібратися у культурно-історичних особливостях життя євреїв, навчають основним методам роботи з людьми похилого віку та, звісно ж, пояснюють основоположні для усіх епох і континентів принципи життя єврейської громади – взаємоповага, підтримка та відповідальність один за одного, без яких неможливо уявити євреїв усього світу. Також під час семінарів присутні мають можливість проговорити усі складні моменти і отримати відповіді на будь-яке з питань, що їх цікавлять.

  Кожен з таких семінарів завершується вдячностями та приємними відгуками соціальних працівників, для яких за кілька днів відкривається новий світ – світ, сповнений милосердям. Розуміння цього дозволяє співробітникам МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» створювати гідні умови життя для підопічних, керуючись не лише професійними вимогами, а й власним втіленням у життя заповіді «хесед».

  Читай також

  Архів