Уроки народної мудрості та житейських хитрощів у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

Напевно ви помічали, що сучасний світ сповнений іноземними словами, абсолютно не відомими пристойній дорослій людині, а їх вживання лише ускладнює розуміння того, про що говорять. Щось подібне відчули і підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», почувши вперше про нову програму «Лайфхаки на усі випадки життя». Але сум’яття тривало лише кілька хвилин та зникло, щойно Ірина Сидоровська пояснила, що йдеться ні про що інше як про народну мудрість та життєві хитрощі.

Присутні одразу збадьорилися і активно зацікавилися, чим таким невідомим їх збираються здивувати і чого ще вони, мудрі та досвідчені, можуть не знати. І вони таки були здивовані, до того ж, украй приємно та отримали багато порад з облаштування побуту та піклування про власне здоров’я. До прикладу, підопічні київського Хеседу тепер знають, як очистити відварені овочі швидко і якісно без особливих зусиль, як видалити з одягу приклеєну жувальну гумку. Їм відомі секрети створення домашньої газованої води і золоті правила ранкового раціону для гарного самопочуття упродовж дня. Ці хитрощі дійсно важливі для людей похилого віку, адже вони прості у використанні та надзвичайно ефективні.

І, здавалося б, що ще потрібно – здоров’я, зручність та практичність. Але ж ні, ведуча програми приготувала для підопічних сюрприз – керівництво зі створення неповторних образів за допомогою шаликів та хусток. Очевидно, що це уміння потрібне милим жінкам і зовсім недоречне для чоловіків – саме так подумали наші шановні гості. Подумали, а потім якось непомітно для самих себе передумали, бо що ж може бути приємніше для чоловічого погляду, ніж чарівна і щаслива жінка! А саме такими ставали учасниці програми після кожного перетворення щоденного шалика на ошатний головний убір. Ось і виявилося, що головна життєва мудрість, яку нагадала підопічним київського Хеседу Ірина Сидоровська – це прагнення щодня прикрашати своє життя милими приємностями та вміння насолоджуватися красою, яка поруч.

Це була тільки перша зустріч у рамках програми «Лайфхаки на усі випадки життя» і МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» запрошує своїх підопічних – євреїв Києва і Київської області – до подальшого спільного вивчення народної мудрості та, чого вже приховувати правду, життєвих хитрощів. До нових зустрічей у Клубі Хеседу, друзі!

Читай також

Архів