Тепла допомога для підопічних МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

У холодну пору року особливо сильно відчувається людське тепло. Коли за вікном непогода і зовсім нічого не тішить око, люди значно гостріше відчувають потребу у турботі і підтримці. А ще зимова пора – це мимовільне очікування чогось доброго, світлого і дивовижного. Це закладена з дитинства віра у диво Хануки і у те, що людина не самотня у цьому світі.

Так самісінько почуваються і підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» – євреї Києва та Київської області, – для яких холодна пора року часто стаєсерйозним випробуванням. Так склалося, що для більшості клієнтів Хеседу придбання теплої куртки, дублянки чи зимових черевиків перетворюється на величезну проблему, оскільки вартість зимових речей надто висока. Але навіть у таких складних життєвих ситуаціях люди продовжують сподіватися на підтримку і незмінно дякувати за будь-яку допомогу.

А допомога приходить інколи звідти, звідки зовсім не чекаєш! З далеких країн, від абсолютно незнайомих людей, долаючи кордони і кілометри. Так сталося і цього разу, коли підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» отримали гуманітарну допомогу від польської благодійної організації «Оливкове дерево». Активісти цієї організації неодноразово допомагали підопічним Хеседу і встигли стати хорошими друзями нашого фонду.

Складно переоцінити значення отриманих теплих речей і взуття для підопічних МБф «Єврейський Хесед «Бней Азріель», які відчувають потребу у зимовому одязі. «Мені пощастило, я змогла підібрати практично усі теплі речі, необхідні для зимового періоду, чого не можу собі дозволити у магазині», зі щирою вдячністю каже Раїса Н., клієнтка Хеседу. І з Раїсою згоден кожен, хто отримав ту чи іншу річ, адже разом з одягом кожен з них отримав увагу, турботу і розуміння, яких так бракує у повсякденному житті.

За словами іншої підопічної МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» Ріви Т.: «У цій посилці найважливіше – це людське тепло і увага, виявлені мешканцями однієї держави до людей з іншої країни. Людяність, ось найтепліше з того, що ми отримали сьогодні». А Ріва, як жертва нацизму, не з чуток знає про що говорить. І після її слів дійсно приходить розуміння того, що у житті цінне і що слід берегти понад усе.

Ми щиро вдячні польській БО «Оливкове дерево» за те, що незважаючи на погоду і відстань, їм вдалося поділитися теплом своїх сердець з підопічними МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».

Читай також

Архів