Піаніст Йонатан Ханке – гість МБФ «Єврейський Хєсєд «Бней Азріель»

Ні для кого не секрет, що з-поміж підопічних МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» велика кількість талановитих музикантів і виконавців. Однак, у той же час мало хто замислюється, що саме завдяки цій особливості наші клієнти з такою шанобливістю ставляться до професійного виконання будь-якого музичного твору і саме ця риса змушує їхні очі блистіти, а серця тремтіти, коли звучить дійсно хороша музика.

І ось днями сталося приємна несподіванка – за сприяння Бориса Забарко, голови ВГО «Асоціація євреїв – колишніх в’язнів гетто і концтаборів», на гостину до наших підопічних завітав зовсім юний студент-піаніст із Штутгарта Йонатан Ханке. Молодий чоловік надзвичайно хвилювався, виступаючи перед почесною публікою, однак вже з перших нот стало зрозуміло, що усі його переживання марні – грав він дійсно віртуозно. Чарівні прелюдія і фуга Баха, прекрасні мелодії Шумана та улюблені твори Брамса стали чудовим подарунком студента консерваторії для підопічних київського Хеседу.

А завершенням теплої та дружньої зустрічі стала імпровізація нашого талоновитого гостя, яка змогла доторкнутися до найніжніших струн душі наших підопічних – євреїв Києва та Київської області.

Ми щиро вдячні Йонатану Ханке за цікавість до життя і долі наших підопічних, за прекрасний і несподіваний музичний подарунок та душевне тепло, яким молодий музикант так щиро ділився з кожним присутнім у залі.

Читай також

Архів