Активне довголіття з київським Хеседом

«Рух - це життя!» - ця фраза якнайкраще відображає користь фізичних навантажень для здоров'я людини. Ранкова зарядка допомагає запустити основні процеси обміну речовин в організмі і дати йому заряд бадьорості на весь день.

Чому так важливо продовжувати займатися спортом, не дивлячись на свій вік? Все дуже просто: будь-які фізичні навантаження приносять величезну користь загальному стану організму, істотно підвищують тонус і покращують роботу всіх органів.

МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» завжди в курсі всіх сучасних спортивних підходів, які допомагають зберегти здоров'я і довголіття. Щоранку наш фахівець з фізичної реабілітації Євген Г. проводить спортивні заняття для наших підопічних. «При підборі комплексу фізичних вправ необхідно приділяти особливу увагу суглобовії гімнастиці і розминці всіх груп м'язів. Ці вправи необхідно виконувати у повільному темпі, починаючи з верхньої частини тіла і поступово опускатися вниз, для уникнення стрибків артеріального тиску. Також велику користь приносить дихальна гімнастика. У завершенні кожного заняття я показую бонусний комплекс домашніх вправ для виконання стоячи, сидячи і навіть лежачи, так як вправи дуже прості та ефективні », -розповідає Євген.

На думку організатора культурно-дозвіллєвої діяльності Центру общинної та культурно-масової роботи Елли Ш., такі заняття долучають наших підопічних до звички починати день з зарядки.

Одна з постійних учасниць занять фізкультурою Валентина М. із задоволенням ділиться своїми враженнями: «У компанії виконувати фізичні вправи набагато веселіше. Євген дуже просто і зрозуміло пояснює, як правильно виконувати вправи і яку користь вони приносять організму. Я з радістю роблю ранкову зарядку на свіжому повітрі, і це дає мені стимул відчувати себе добре ».

А ми щасливі надавати регулярну можливість нашим підопічним залишатися фізично здоровими, позитивними та зустрічати кожен новий день з упевненістю в своїх силах.

Читай також

Архів