Київський Хесед привітав волонтерів програми

Радість від того, що знову світиться екран телевізора, працює праска, хрустить чисто випрана білизна, більше не капає кран, а у вікно заглядає сонечко через вставлене скло нітрохи не менше, ніж від смачної їжі.

В організації побуту наші підопічні отримують дієву допомогу в рамках програми «Мокед». Ремонт побутових приладів, телефонів, парасольок; дрібні сантехнічні роботи; прання білизни; ремонт одягу; хімчистка; перетяжка меблів; перукарня - ось неповний перелік послуг, передбачених цією програмою.

Один з підопічних, Марк Б., щиро запевняє: «Допомога по програмі « Мокед » настільки природна і необхідна, що я без неї вже не зміг би обходитися в своєму віці».

Допомога в реалізації цієї дуже-дуже затребуваною програми надають її волонтери - перукарі, майстри по ремонту та іншим побутовим послугам. Їх небагато, але праця їх неймовірно важлива для наших підопічних. Керівник програми "Мокед" під час волонтерських зборів привітав тих, хто допомагає програмі вже досить тривалий час, а також і наших новачків-волонтерів.

Приємними сюрпризами для всіх стали музичні подарунки від Олени Вінн, Еміля Крупника та Фелікса Шустера.

А ми приєднуємося до слів, що прозвучали на зборах волонтерів програми «Мокед» і бажаємо їм міцного здоров'я, благополуччя, енергії, миру і любові!

Читай також

Архів