Зустрічаємо Песах у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

Весна, сонечко і світле свято Песах, що ще потрібно для хорошого настрою? Звісно ж весела компанія і добрі друзі, які збираються у гостиннім домі – у Клубі МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». Саме так: радісно, гучно і зі щасливими посмішками на обличчях ми зустрічали чудове свято, яке нагадує про звільнення єврейського народу з-під влади жорстокого фараона.

І якщо ви думаєте, що ми обмежилися одним концертним днем, то-таки здорово помиляєтеся! З-поміж підопічних МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» – євреїв Києва і Київської області – зібралася така кількість бажаючих відвідати святковий концерт «Приходить позбавлення», що упродовж двох днів у Клубі Хеседу просто яблуку не було де впасти. Здавалося, і місць вільних вже не лишилося, і зала вже повна, а гості все приходили, дивним чином знаходили місця і з захватом приєднувалися до загального очікування свята.

І свято неодмінно приходило! Свій талант, харизму і акторську майстерність підопічним київського Хеседу дарували талановиті професіонали, юні артисти-початківці і, звісно ж, самі клієнти, які виявили бажання взяти участь у концерті. До загального задоволення улюблені артисти і юні гості виконували як всесвітньо відомі, народні і класичні музичні твори, так і авторські композиції співробітників, волонтерів та друзів Хеседу: Еміля Крупника, Євгенія Орла і Ніколь Нешер.

Упродовж двох днів для гостей Клуба виступали: Фелікс Шустер і Павло Борозенець, Віктор Кабаєв і Сергій Віжляк (інструментальний дует «Комфорт»), Ірина Сидоровська і Олена Вінн (дует «Нігун»), Євгеній Орел, Еміль Крупник, заслужений артист України Михайло Полоз, музичний колектив «Симха», а також дебютантки наших свят – юні виконавиці Кассандра і Габріела Жені. Ну і яке ж свято без танців? На сцені дарував радість танцювальний гурток «Крок вперед», що складається з підопічних Хеседу.

Так, плескаючи і підтанцьовуючи в такт музиці, підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» зустріли світле свято Песах і від усієї душі раділи свободі єврейського народу в теплому дружньому колі і щиро вітали один одного з цим великим святом! Київський Хесед приєднується до усіх привітань і бажає усім світла, миру, добра, довголіття і радості!

Хаг Песах самеах, хаверім!

Читай також

Архів