Тренінг для соціальних працівників у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»: профілактика професійного вигорання

Календарний рік щойно розпочався, а спеціалісти МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» вже активно працюють над удосконаленням своїх професійних навичок, щоб надавати підопічним Хеседу послуги найвищого рівня. З цією метою спеціалісти навчального центру Київського Хеседу провели тренінг для соціальних працівників під назвою: «Профілактика професійного вигоряння».

Головною метою, яку переслідували наші спеціалісти, було запобігання соціальному вигорянню соціальних працівників і навчання їх необхідних комунікативних навичок та умінь саморегуляції. Такі заняття надзвичайно важливі, оскільки соціальний працівник дуже часто стає єдиною близькою людиною, з якою підопічні Хеседу підтримують регулярний контакт упродовж тривалого часу. А отже, від стану та налаштування на роботу соціального працівника багато у чому залежить настрій та світосприйняття підопічних – євреїв Києва та Київської області.

Завдяки регулянрим тренінгам і практичним заняттям усі спеціалісти МБФ «Єврейський Хесед «Бнєй Азріель» отримують необхідну підтримку та професійну допомогу, які дозволяють їм грамотно піклуватися про клієнтів та забезпечувати їм гідні умови життя.

МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» дякує учасникам і організаторам тренінгу за активну роботу і професійний підхід до проведення заняття.

/obj.asp?p=oid17312sid0aid80

Читай також

Архів