День народження Володимира Висоцького в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

У кожного з нас є улюблені виконавці, поети, актори і це правильно. Та чи буває так, що виконавець, поет і актор – це одна людина, талановита, харизматична і чарівна? Звісно буває, ми ж з вами знаємо, що з-поміж єврейських виконавців буває і не таке! Особливо, коли йдеться про людину такого масштабу як Володимир Висоцький.

Саме Володимиру Семеновичу, а точніше – його вісімдесятому дню народження, був присвячений незабутній пам’ятний концерт у клубі МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».

Сказати, що у залі був аншлаг – це усе одно, що назвати водоспад Вікторія невеличким гірським струмком. І це-таки зрозуміло, адже зібралися справжні шанувальники творчості Висоцького. У проміжках між номерами гості жваво ділилися світлими спогадами про те, кому, коли і за яких обставин поталанило побувати на концерті самого Висоцького ще за його життя. А по завершенні програми на сцену вийшла пані, якій уже за кілька хвилин заздрили усі присутні дами. З’ясувалося, що у молоді роки вона була знайома з Володимиром Семеновичем і, уявіть собі, одного разу він її поцілував і навіть присвятив чотиривірш.

Ці та багато інших світлих, яскравих і теплих спогадів миттю перетворбвали підопічних МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» на бешкетних юнаків і дівчат, готових витанцьовувати та підспівувати улюбленому виконавцеві, чий голос періодично лунав з екрану.

А художню частину вечора для клієнтів Київського Хеседу – євреїв Києва і Київської області – забезпечили запрошені гості: Олександр Кропельницький та Борис Кесельман, і улюблені виконавці: Євген Орел, Михайло Стрижевський, Еміль Крупник та Олена Вінн. Артисти виконували найулюбленіші пісні Висоцького та їх сучасні варіації, комбінували тексти російською, французькою та на ідиш, а чудовий конферанс вечора бездоганно доповнював атмосферу. Учасникам концертної програми вдалося створити справжнє свято, щоб кожен клієнт Хеседу на кілька миттєвостей відчув себе у гостях у самого незабутнього Володимира Семеновича.

Читай також

Архів