• Дует «МішЕлл» збирає друзів у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

  Так склалося в житті, що нашому, єврейському, умінню цінувати і підтримувати дружбу багато хто може позаздрити підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» як ніхто інший знають, що у колі друзів тепліше, веселіше та затишніше, а якщо ці друзі ще й талановиті виконавці, то кожна зустріч з ними – завжди незабутня подія!

  Однією з таких яскравих і барвистих подій став концерт чудово дуету волонтерів київського Хеседу «МішЕлл» (Михайло Стрижевський, Елла Малахова). Наші прекрасні виконавці порадували підопічних Хеседу звучанням улюблених композицій «Виновник», «Вернесаж», «Два кольори», «Старый рояль» та інших душевних пісень. Також Михайло і Елла виконали кілька композицій, чим здивували гостей концерту.

  Та що ж це за гості такі, запитаєте ви, що від них ні подарунків, ні сюрпризів?! І будете абсолютно праві – до нас у Хесед друзі завжди приходять ділитися чимось хорошим і приємним! Ось і цього разу дует «МішЕлл» підготував для своїх вдячних слухачів кілька музичних сюрпризів – запросив на концерт своїх творчих друзів-виконавців: Михайла Полоза, Євгенія Орла, Олену Вінн, Еміля Крупника. А танцювальний супровід багатьох вокальних номерів забезпечувала чарівна гостя Софія Альперт.

  Талановите виконання, несподівані дуети та неймовірно красиві сценічні постановки кожного концертного номеру перетворили дружню зустріч на феєричне шоу та наповнили залу світлими посмішками підопічних Хеседу – євреїв Києва і Київської області.

  У нас було весело, душевно і радісно, у нас було добре! Ми щиро говоримо спасибі дуету «МішЕлл» за подаровані хвилини вишуканої музичної насолоди і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей у нас вдома – у Клубі МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».

  Читай також

  Архів