Академік В.М. Мельниченко у гостях у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

От вам відомо що таке йодатна група? Можливо, ви знаєте, які бувають види йоду і чим вони добрі для здоров’я людини? Не знаєте, не чули, не в курсі справи – це зовсім не дивно, оскільки такою інформацією володіють лише спеціалісти, та й вони не поспішають ділитися. А знати про це потрібно, важливо і корисно, особливо у похилому віці. Саме тому МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» організував для своїх підопічних лекцію одного з провідних спеціалістів у цій сфері – професора, доктора наук, академіка Української технологічної академії Василя Миколайовича Мельниченка.

Виявляється, йод – незамінний, вкрай важливий і дуже складний елемент, без якого неможливо повноцінне, здорове життя людини. Шановний лектор розповів присутнім – євреям Києва і Київської області – про користь і шкоду йоду, про особливості засвоєння цього важливого елементу і, найголовніше, про те, який йод корисний, а який небезпечний для нашого з вами організму. Так-так, ви усе вірно прочитали: буває йод корисний, а буває небезпечний. І підопічні київського Хеседу тепер точно знають, як збалансувати своє харчування, які домішки використовувати і від чого триматися подалі, аби прожити довге, активне життя і покращити своє самопочуття.

Лекція Василя Миколайовича викликала непідробну цікавість у аудиторії і поступово виступ перейшов у дискусію, під час якої задавалося багато питань та було озвучено стільки ж вичерпних, зрозумілих і корисних відповідей. І це стало головним показником успішності заходу, адже знайти спеціаліста, готового зрозуміло пояснювати, часом так само складно, як і підібрати аудиторію, бажаючу дізнаватися щось нове і отримувати корисні навички. Нам у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» у черговий раз вдалося успішно впоратися із цим завданням, і ми вдячні усім присутнім за участь! До нових зустрічей у Клубі Хеседу, друзі!

Читай також

Архів