Музичний концерт

            Осінь здається нам найбільш сумною порою року через похмуре небо та калюжі на асфальті, але варто трохи придивитися до цих самих калюж- і можна побачити, як по-джентльменськи наполегливий вітер влаштовує казковий карнавал для різнобарвного листя, щосили намагаючись романтично кружляти його по всіх вулицях нашого улюбленого міста.

В один з таких чарівних днів ми запросили наших підопічних - людей похилого віку з числа єврейської громади Києва і Київської області - на вже давно всіма вподобану і по-домашньому затишну програму «Хеседеньки-посиденьки» в клубі МБФ Єврейський Хесед «Бней Азріель».

З чудовим концертом виступили зірки єврейської естради України - Ірина Сидорівська, Олена Вінн, Михайло Стрижевський, Ольга Овдієнко та Фелікс Шустер порадували глядачів виконанням знаменитих хітів «Вальс бостон», «У природи немає поганої погоди», «Ля-ля фа», «Листя жовті »,« Що таке осінь », а вдячна публіка щедро обдаровувала артистів своїми оваціями.

Дорогі друзі, ми раді влаштовувати для вас такі яскраві і привітні заходи, і наші двері завжди відкриті для вас. До нових зустрічей в Клубі київського Хеседу!

Читай також

Архів