Улюблені «Хеседеньки-посиденьки» в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

«У природы нет плохой погоды

Каждая погода благодать

Дождь ли снег любое время года

Надо благодарно принимать».

Чого тільки в київському Хесед не дізнаєшся, про що тільки не почуєш! Ось на приклад, чи знали ви, що легендарні мелодії до фільмів «Службовий роман», «Бережися автомобіля», «Вокзал для двох», «Гараж», «Людина-амфібія» і багатьом іншим культовими картинами створив один єдиний композитор? І що звали його Андрій Петров? Ось і ми не знали, а Еміль Крупник, ведучий «Хеседеньок-посиденьок» в МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», знав про це і про багато іншого. І все, що знав захоплююче і легко повідав гостям програми.

Природно, що розповідав конферансьє в перервах між виконанням спільно з дуетом «Нігун» (Олена Вінн, Ірина Сидоровська) найпопулярніших пісень на музику Андрія Петрова. А що в цей час творилося в залі потрібно було тільки бачити! Підопічні київського Хеседу, підспівували і плескали в такт, пританцьовували, дарували один одному світлі посмішки, а виконавців неодмінно купали в оваціях.

І адже було за що так активно дякувати! В живому виконанні під власний акомпанемент артисти заспівали чудові твори: «У природи немає поганої погоди», «Гей, моряк, ти занадто довго плавав», «Про бідного гусара замовте слово», «Друзям», «Молитва», «А на останок я скажу», «Любов – чарівна країна» і, звичайно ж «Волохатий джміль». Улюблені мелодії та незмінно добрі спогади, пов'язані з ними, наповнили «посиденьки» неформальною атмосферою теплого дружнього спілкування і подарували підопічним МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» натхнення і гарний настрій на довгі дні.

Дорогі друзі, приєднуйтеся до нас, «Хеседеньки-посиденьки» завжди радо відкривають свої двері для наших клієнтів – євреїв Києва і Київської області. До нових зустрічей в Клубі київського Хеседу!

Читай також

Архів