• Легендарний Павло Зібров співає в єврейському хеседі

  Хто з нас не знає крилатого вислову "сучасний співак повинен в собі поєднувати дві якості - солов'я і павича"? Так ми таки вас запевняємо, що наш знаменитий гість повністю спростовує цю тезу! Бо те, з якою легкістю він знайшов контакт з публікою і як міг спілкуватися без жодного пафосу з шанувальниками і прихильницями відмітає всілякі підозри в зарозумілості і чванства, настільки властивих деяким великим виконавцям . Може бути тому в фойє київського Хеседу можна було почути якими враженнями діляться глядачі. "Ах, який соловей! Як він співає!", "Та, Клара ... хде моя юність? Хде мої роки ??! Такої талант ... такий красень ...", - зітхали дві дами, мрійливо посміхаючись. А привабливий чоловік похилого віку розповідав своєму другові в очікуванні концерту: "Шо я вам скажу ... моя дружина його так любила ... вона навіть витратила свою пенсію на квиток в" Україні "шоб послухати цього солов'я ... а я так її лаяв ... Тепер її нема..і я в Хесед йду слухати його сам - за себе і за неї ... "

  Таки да. Нашим підопічним не довелося витрачати пенсію на квиток, щоб потрапити на концерт цього великого артиста. Тому що Співак приїхав до нас сам, - народний артист України Павло Зібров, співак і талановитий композитор виступив з концертом для підопічних МБФ "Єврейський Хесед" Бней Азріель ". Без фонограми, без всякої метушні, без зайвих слів і порожніх кривлянь, але щиро, яскраво, на одному диханні, чудово і професійно співав Павло в клубі МБФ "Єврейський Хесед" Бней Азріель "... Вимоглива публіка прийняла співака так тепло, що про лютий і мороз забули все! А двері залу не могли закритися через кількість шанувальників зірки української естради - люди все йшли і йшли, намагаючись хоча б одним оком побачити легендарного виконавця.

  Віртуозно володіючи голосом, Павло Миколайович виконував відомі хіти один за іншим. З кожною композицією кожного глядача покидали думки про побутові проблеми сьогоднішнього дня, світлішали особи, очі заново блищали радістю і захопленням, а глибоко особисті, прекрасні моменти життя відроджувалися в пам'яті і знову дарували щастя ... А на завершення співак і зал з величезним задоволенням виконали співочий гімн України - пісню "Червона Рута".

  Це виконання, як і концерт в цілому, стали ще одним підтвердженням відомого постулату: для таланту, для кохання і справжньої дружби немає перешкод ні мовних, ні національних, ні вікових. Від імені наших підопічних - членів єврейської громади м.Києва та Київської області - ми дякуємо розкішного Павла Миколайовича за незабутня подія в житті наших підопічних - за свято, за прекрасні емоції, які продовжують їх життя, за щасливі посмішки і бажаємо творчих успіхів, енергії, любові, миру і процвітання!

  Читай також

  Архів